• Akumulačné ohniská pecí
    Sálavé ohniská HOXTER

Akumulačné ohniská pecí a sálavé pece HOXTER

najvýhodnejší spôsob vykurovania

Vďaka svojim schopnostiam akumulácie tepla a zdravému tepelnému sálaniu patrí akumulačná pec k najvýhodnejším spôsobom vykurovania.

Sálavé pece sú vždy originálnou remeselnou stavbou šitou na mieru podľa technických a vzhľadových požiadaviek užívateľov.
Veľkosť ohniska a množstvo akumulačnej masy sa vždy dimenzuje pre konkrétne obytné miestnosti a ich tepelnú stratu.
Do akumulačných pecí sa prikladá len dvakrát denne. Pri zakúrení sa pec „nabije“ teplom a následne vykuruje miestnosť až do ďalšieho priloženia. Rýchly prísun tepla do miestnosti po zakúrení ponúka tepelné sálanie cez pohľadové sklo.

Vyššia teplota v ohnisku

Hoxter - porovnanie teploty v ohnisku

Dvojité presklenie má lepšie izolačné vlastnosti a vďaka tomu sa priemerná teplota v ohnisku zvyšuje o 120 °C.* To má pozitívny vplyv na kvalitu horenia a umožňuje efektívnejšie využitie tepla.

* Uvedené hodnoty boli namerané pri modeli ECKA 67/45/51W s dávkou paliva 6 kg + 4 kg.

Lepšie spaľovanie s menším množstvom odpadu

Hoxter - spaľovanie

Bezroštové kúrenie poskytuje užívateľovi niekoľko dôležitých výhod. Palivo v bezroštovom ohnisku dohorieva do jemného popola a uvoľňuje tak maximum tepelnej energie. Vďaka úplnému dohoreniu paliva sa takisto redukuje objem drevného odpadu, čo v praxi predstavuje predĺženie intervalu pravidelnej údržby ohniska. Vrstva jemného popola, ktorá v bezroštovom ohnisku vzniká po dohorení paliva, napomáha k vyššej čistote horenia a pohľadového skla, ktorá je pre užívateľa tak dôležitá..

pozrieť výrobu

Ako objednať výrobky značky HOXTER?

Proces je jednoduchý, pripravili sme vám jednoduchý návod, ktorý vás prevedie procesom objednávky, na základe ktorej sa rozhodnete, či akceptujete našu cenovú ponuku na dodanie produktov Hoxter. ( Kliknutím na jednotlivý krok zobrazíte podrobné informácie).

Vhodný produkt

Pred vyplnením krátkeho online formuláru, budete potrebovať niekoľko základných informácií, ktoré potrebujeme k vypracovaniu bezplatnej cenovej ponuky. K výberu vhodného produktu budeme potrebovať orientačný rozmer miestnosti, ktorú je potrebné vyhrievať. Ďalej nás bude zaujímať, o ktorú kategóriu výrobkov budete mat záujem Teplovodná krbová vložka, teplovzdušná krbová vložka, akumulačná pec alebo akumulačné ohnisko.

Online formulár - Cenová ponuka

Vyplňte online formulár a počkajte na bezplatnú cenovú ponuku, ktorú vám vypracujeme na základe vyplnených údajov. Je možné, že vás naši pracovníci budú kontaktovať aj telefonicky pre upresnenie detailov prevedenia a navrhli vám čo najlepšie riešenie. Následne Vám zašleme e-mailom cenovú ponuku. V prípade, že budete s ponukou súhlasiť, zašleme vám objednávku na záväzné potvrdenie.

Objednávka, zameranie, 3D vizualizácia

Po prijatí záväzného potvrdenia objednávky, môže nasledovať proces vytvorenia 3D vizualizácie, kde vám naši pracovníci na základe dokumentácie pripravia reálne 3D náhlady vsadené do vašich fotografií, aby ste si vedeli lepšie predstaviť ako bude produkt vyzerať a mohli doladiť posledné detaily. 3D vizualizáciu je možné objednať aj samostatne bez záväznej objednávky produktu Hoxter, služba je spoplatnená. V prípade objednávky montáže výrobkov Hoxter realizujeme vo väčšine prípadov aj osobnú obhliadku a zameranie, ktorá je dôležitá pri zložitejších obstavbách.

Dodanie a montáž

Ak ste si objednali profesionálnu montáž našou spoločnosťou, ktorá je držiteľom certifikátov Hoxter, dohodneme si termín montáže tak aby vám vyhovoval, produkt namontujeme, zapojíme, odskúšame a zaškolíme vás na správne používanie. V prípade montáže našou spoločnosťou získate predĺženú záruku na produkt aj vykonané práce. V prípade, že ste sa rozhodli len pre dodanie produktu Hoxter prostredníctvom spoločnosti KAMINA s.r.o., produkt vám dovezieme alebo zašleme doručovateľskou spoločnosťou.

vyžiadať bezplatnú cenovú ponuku