• KOMFORT ČISTÉHO SKLA
  • DVOJITÉ PRESKLENIE
  • Variácie prevedení
    Rovné, priehľadové, rohové, trojstranné
  • Zadné prikladanie
  • HOREVÝSUVNÝ MECHANIZMUS

Krbové vložky HOXTER

Akumulačné a teplovzdušné krby sú dnes najžiadanejším spôsobom vykurovania

Akumulačné a teplovzdušné krby sú dnes najžiadanejším spôsobom vykurovania. Krbové vložky HOXTER si rozumejú s obidvoma týmito technológiami. 

Bezchybne fungujú v uzavretých stavbách akumulačných pecí s dodatočnou akumulačnou masou. Sú taktiež prispôsobené na prevádzku v teplovzdušných krboch, kde ponúkajú možnosť rozvodu teplého vzduchu do iných miestností.

Komfort čistého skla

Hoxter - čisté sklo

Čistota pohľadového skla patrí pri vývoji produktov HOXTER k najväčším prioritám. Systém vedenia vzduchu na horenie je skonštruovaný tak, aby vzduch privádzaný do ohniska prúdil okolo pohľadového skla. Prúd vzduchu tak vytvára dynamickú vzduchovú clonu, ktorá unáša častice sadzí a prachu späť do ohniska. Čistotu pohľadového skla významne ovplyvňuje tiež vlhkosť palivového dreva, ťah komína či spôsob ovládania.

Dvojité presklenie

Hoxter - čisté sklo

Dvojité presklenie dvierok zodpovedá aktuálnym stavebným štandardom. Vďaka súčasným možnostiam tepelnej izolácie domov sú energetické požiadavky domov i jednotlivých miestností nižšie než predtým v minulosti. Dvojité presklenie zlepšuje izolačné vlastnosti dvierok a redukuje množstvo tepla odsálaného dvierkami do miestnosti. V miestnosti s nižšími energetickými požiadavkami tak nedochádza k nadmernému prekurovaniu.

pozrieť výrobu

E-shop ponuka produktov HOXTER

Hoxter HAKA Hoxter ECKA Hoxter UKA