Akumulačné pece HOXTER

Do akumulačných pecí sa prikladá len dvakrát denne

Akumulačná pec HOXTER patrí k najvýhodnejším spôsobom vykurovania vďaka svojim schopnostiam akumulácie tepla a zdravému tepelnému sálaniu. Sálavé pece sú vždy originálnou remeselnou stavbou šitou na mieru podľa technických a vzhľadových požiadaviek užívateľov.
Veľkosť ohniska a množstvo akumulačnej masy sa vždy dimenzuje pre konkrétne obytné miestnosti a ich tepelnú stratu. Do akumulačných pecí sa prikladá len dvakrát denne. Pri zakúrení sa pec „nabije“ teplom a následne vykuruje miestnosť až do ďalšieho priloženia. Rýchly prísun tepla do miestnosti po zakúrení ponúka tepelné sálanie cez pohľadové sklo. Vďaka veľmi výborným izolačným schopnostiam dvojitého presklenia HOXTER dvierok pre kachľové pece môže mať pohľadové sklo väčšie rozmery a tak poskytovať väčší pôžitok z horiaceho ohňa.

Dodatočný podstavec ku dvierkam kachľových pecí GTS ponúka veľkú variabilitu technického prevedenia akumulačných pecí a zlepšuje ich funkčnosť. Podstavec pre jedny dvierka je možné variabilne pripojiť ako štandardné ohnisko alebo ako ohnisko s rozvodom sekundárneho vzduchu. Pre tunelové ohnisko s dvoma dvierkami prepája podstavec prívod vzduchu a centralizuje reguláciu horenia do jedných dvierok.

Dvierka sú presklené bez viditeľného rámu

Hoxter - čisté sklo

Pohľadové dvierka sú celopresklené bez viditeľného rámu a poskytujú tak veľkorysý pohľad na oheň. Krycie a zabudovacie rámy slúžia pre pohľadové zabudovanie produktov do interiéru.
Ich detailné spracovanie a kvalita materiálov umocňuje hodnotu a dizajn celej stavby..

Ešte lepší prívod vzduchu

Hoxter - čisté sklo

Pre zvýšenie dynamiky prúdenia vzduchu počas horenia slúžia pri dvierkach kachľových pecí GTS aerodynamické prvky umiestnené na plochách kolmých k prúdeniu vzduchu. Aerodynamické prvky znižujú lakovú stratu dvierok a do ohniska sa dostáva až o 17 % viac vzduchu na horenie. Táto inovácia v praxi zvyšuje efektivitu horenia pri použití veľkých dávok paliva.

pozrieť výrobu

Ako objednať výrobky značky HOXTER?

Proces je jednoduchý, pripravili sme vám jednoduchý návod, ktorý vás prevedie procesom objednávky, na základe ktorej sa rozhodnete, či akceptujete našu cenovú ponuku na dodanie produktov Hoxter. ( Kliknutím na jednotlivý krok zobrazíte podrobné informácie).

Vhodný produkt

Pred vyplnením krátkeho online formuláru, budete potrebovať niekoľko základných informácií, ktoré potrebujeme k vypracovaniu bezplatnej cenovej ponuky. K výberu vhodného produktu budeme potrebovať orientačný rozmer miestnosti, ktorú je potrebné vyhrievať. Ďalej nás bude zaujímať, o ktorú kategóriu výrobkov budete mat záujem Teplovodná krbová vložka, teplovzdušná krbová vložka, akumulačná pec alebo akumulačné ohnisko.

Online formulár - Cenová ponuka

Vyplňte online formulár a počkajte na bezplatnú cenovú ponuku, ktorú vám vypracujeme na základe vyplnených údajov. Je možné, že vás naši pracovníci budú kontaktovať aj telefonicky pre upresnenie detailov prevedenia a navrhli vám čo najlepšie riešenie. Následne Vám zašleme e-mailom cenovú ponuku. V prípade, že budete s ponukou súhlasiť, zašleme vám objednávku na záväzné potvrdenie.

Objednávka, zameranie, 3D vizualizácia

Po prijatí záväzného potvrdenia objednávky, môže nasledovať proces vytvorenia 3D vizualizácie, kde vám naši pracovníci na základe dokumentácie pripravia reálne 3D náhlady vsadené do vašich fotografií, aby ste si vedeli lepšie predstaviť ako bude produkt vyzerať a mohli doladiť posledné detaily. 3D vizualizáciu je možné objednať aj samostatne bez záväznej objednávky produktu Hoxter, služba je spoplatnená. V prípade objednávky montáže výrobkov Hoxter realizujeme vo väčšine prípadov aj osobnú obhliadku a zameranie, ktorá je dôležitá pri zložitejších obstavbách.

Dodanie a montáž

Ak ste si objednali profesionálnu montáž našou spoločnosťou, ktorá je držiteľom certifikátov Hoxter, dohodneme si termín montáže tak aby vám vyhovoval, produkt namontujeme, zapojíme, odskúšame a zaškolíme vás na správne používanie. V prípade montáže našou spoločnosťou získate predĺženú záruku na produkt aj vykonané práce. V prípade, že ste sa rozhodli len pre dodanie produktu Hoxter prostredníctvom spoločnosti KAMINA s.r.o., produkt vám dovezieme alebo zašleme doručovateľskou spoločnosťou.

vyžiadať bezplatnú cenovú ponuku